Yüzer Tavan Paneli

Akustik Tavan Ses Düzenleme Paneli

Yüzer Tavan Paneli Yapısında cam yünü levha mevcut olan kumaş kaplı akustik panel çeşitlerinden bir tanesidir. Tavanlarda kullanılmaktadır. Yüzer tavan paneli yankı yalıtımı sağlayan ve ses sorunlarını önleyen akustik bir ses düzenleme panelidir. Bir ortamda seslerin yansıması sonucu sesler bozulmaya uğrar. Bu durum seslerin net anlaşılmamasına ve kalitesizleşmesine neden olur. Ses sorunlarını çözümlemek amacıyla yüzer tavan paneli kullanılabilir.

Yüzer Tavan Paneli

Tasarımı ve renk seçenekleri ile her ortama uyum sağlayabilen ve mekanlarda farklı, hoş bir görünüm kazandıran tavan panelleridir. Yansıyan sesleri sönümler ve ses karmaşasına engel olur. Seslerin yankı gibi sorunlardan etkilenip bozulmasına olanak vermez. Tavana özel aparatıyla asılarak uygulanmaktadır. Yüzey dış kısmında akustik kumaş mevcuttur. Bu umaş akustik yetenekte ve panele renk kazandıran bir malzemedir.

Yüzer Tavan Paneli Uygulama

Yüzer tavan paneli tasarımı ve renkli yapısı sayesinde her ortama kolaylıkla uyum sağlar ve mükemmel bir görüntü oluşturur. Yapısında cam yünü bulunmaktadır. Yüzer tavan ses düzenleme paneli kalınlıkları 20 mm ve 40 mm dir. Yoğunluğu 95 kg / m3 tür. Farklı boyutlarda elde edilebilir. Dilediğiniz renklerde temin edebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra profesyonel ekibimize uygulama çalışmasını yaptırabilirsiniz.

Yüzer Tavan Paneli Fiyatı

Mekanlarda oluşan çınlama ve yankılanma gibi ses bozulmalarını çözümlemek yüzer tavan paneli ile kolay bir hale gelmektedir. Tavan uygulana bu paneller sayesinde ses sorunları bir daha oluşmaz ve sesler kalitesini kaybetmeden net bir biçimde algılanır. Diğer akustik panellerde olduğu gibi yüzer tavan panelininde yüzeyinde akustik kumaş mevcuttur. Bu kumaş panele renk kazandıran akustik özelliğe sahip olan bir üründür. Dayanıklı ve rengi solmayan bir malzemedir.

Yüzer Tavan Ses Düzenleme Paneli

Yüzer tavan paneli, tavana asılarak uygulanmaktadır. Özel aparatı sayesinde tavana asılmaktadır. Mekanlarda dekoratif bir görünüm oluşturur. Ofis, çağrı merkezi, alış veriş merkezi, iş yerleri, yemekhaneler, açık ofisler, fuar alanları, toplantı salonları, konferans salonları gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır. Yangın dayanımı ve sıcaklığa karşı direnci mevcuttur. Ses sorunlarını çözümlemede kullanılabilecek dekoratif ve renkli bir üründür.
Akustik Kumaş Renklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yüzer Tavan Paneli Özellikleri

  • Cam Yünü Levha
  • Kalınlıkları : 20 mm – 40 mm
  • Yoğunluk : 95 kg / m3
  • Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 Standartlarına Göre B s2 d0 Sınıfı
  • NRC Değeri : 0,90 – 0,95

Yüzer Tavan Paneli Fiyatları

YOĞUNLUK 20 mm 40 mm
95 kg/m3 110 TL + KDV 135 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri