Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger

Kadife Kaplı Akustik Renkli Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger Akustik süngerler sınıfına giren dekoratif bir üründür. Poliüretan veya melamin köpükten üretilen süngerlerin yüzey kısımlarına püskürtme işlemi ile kaplanan kadife ile tekno touch sünger oluşturulmaktadır. Bu işlem ile süngerlere hem dekoratiflik hemde renk kazandırılır. Yüzey formları düz yada desenli olarak elde edilebilir. Desenli modelleri yumurta, labirent ve special şekillerinde üretilir.

Ses sorunlarını giderici bir çözüm olarak düşünülebilir. Tavan ve duvarlar tekno touch süngerler ile  kaplanarak mekanlarda akustik kontrol edilir. Yankı yalıtımı sağlar. Seslerin bozulmasını engeller. Tekno touch kaplanan mekanlarda dekoratif bir görünüm kazanımı sağlanır. İstenilen renklerde elde edilebilen ve  mekanlara uyum sağlayan dekoratif bir akustik sünger çeşitidir.

Tekno Touch Akustik Sünger

Tekno tocuh akustik sünger kendi modelleri dışında istek üzerine farklı şekillerde üretilebilmektedir. Yıldız, üçgen, yuvarlak gibi yada farklı şekillerde elde edilebilir. Mekanların dekoratif bir görünüm kazanması amacıyla kullanılır. Mekanlarnızda renk uyumuna göre üretimi sağlanabilir.

Tekno Touch Sünger Uygulama

Tekno akustik ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Piramit akustik süngeri süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Akustik Tekno Touch Fiyatı

Tekno Touch Akustik Sünger Özellikleri

  • Yoğunluk : 26 DNS
  • Boyutu : 50 cm x 50 cm
  • Kendinden Yapışkanlı : Opsiyonel, İsteğe Göre Fiyat Değişir
  • Kalınlıkları : 20 mm – 30 mm – 40 mm

Tekno Touch Sünger Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir