Special Piramit Sünger

Special Piramit Sünger

Akustik Special Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Special Piramit Sünger Yüzey formu special ve piramit desenlerinden üretilmektedir. Special piramit sünger poliüretan köpükten meydana gelir. Akustik süngeler sınıfına girer. Yankı giderici bir malzemedir.  Ses düzenleyici özelliktedir. Yüzeyi special piramit formunda üretilir. Açık gözenekli akustik özellikte ses yalıtım sünger türlerindendir. Yüzey kısmındaki açık gözenekler sesleri emmesini sağlar.  Yüzey ön tarafına çarpan ses frekanslarını gözeneklerinin içine hapseder.

Special Piramit Akustik Sünger

Special piramit formundaki bu ürün akustik ses sorunlarının çözümlenmesi amacıyla tavan ve duvarlarda kullanılır. Ses yutumu sağlar.  Ses yalıtım becerisi yüksektir. Seslerin yankılanma gibi ses sorunlarından etkilenip bozulmasına izin vermez. Seslerin kalite düzeyini yüksek tutar. Special piramit poliüretan köpük  ses izolasyonu  ve yankı yalıtımı sağlayan dekoratif görünümlü bir akustik ses yalıtım malzemesidir.

Special Piramit Sünger Uygulama

Special piramit akustik ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir.

Special Piramit Sünger Fiyatı

Müzik odası, ev sinema odası, ofis, çağrı merkezi, enstrüman – çalgı odası, ses kayıt odası, piyano odası, stüdyo, bateri odası, akustik oda, düğün salonu, akustik kabin, konser salonu, atış poligonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Special Piramit Sünger Özellikleri

  • Yoğunluk : 50 DNS
  • Boyutları : 50 cm x 50 cm
  • Kalınlık : 30 mm
  • Poliüretan
  • Yanmazlık : Var
  • Renk : Siyah

Special Piramit Sünger Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir