Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri Ortamlar arası geçiş yapan seslerin izole işleminde kullanılan malzemelerdir. Duvarlar ve katlar arası sesleri geçiş kaybına uğratmak için uygulanmaktadır. Titreşim, darbe yada hava oluşumlu gürültülerin izole işleminde kullanılmak üzere çeşitli malzemeler mevcuttur. Ses yalıtım malzemeleri tavan, duvar ve zemin ses izolasyonu uygulama çalışmalarında kullanılmaktadır.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Sertifikalı ve kalite belgeli ürünlerimiz, tecrübeli ve profesyonel teknik ekibimiz ile ses yalıtım hizmeti vermekteyiz. Gürültü sorunlarını gidermek için tek çözüm ses yalıtım uygulamasıdır. Ses yalımında doğru malzeme seçimi ve uygulamanın sağlıklı olması önemlidir. Malzemenin doğru seçilmesi ve iyi bir uygulama işlemi ile istenilen oranda ses izolasyon sağlanabilmektedir. Sizde gürültü problemlerini çözümlemek istiyorsanız bize ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ses Yalıtım Malzemeleri Uygulama

Ses kesici özellikteki izolasyon malzemeleri ile ses geçişleri istenilen oranda kayba uğratılabilmektedir. Üst yada alt kata giden sesler yada daireler arası duvarlardan geçen seslerin izole edilebilmesi amacıyla ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Zemin uygulamalarında ve tavan, duvar uygulamalarında kullanılan farklı ses yalıtım malzemeleri üretilmektedir.

Zemin Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri