Rebonded Bondeks Sünger

Rebonded Bondeks Süngerpan

Rebonded Bondeks Sünger kırpılmış küçük sünger parçacıklarından oluşturulmaktadır. Küçük parçacıklar yoğun ve sıkı birleştirme işleminden geçirilir. Böylece yüksek yoğunluktaki bondeks sünger elde edilir. Bondeks süngerpan % 80 % 90 oranlarında ses yalıtımı sağlar. Rebonded bondeks süngerpan gürültü sorunlarının yoğun olarak karşılaşıldığı mekanlarda ses giriş ve çıkışlarının kesilmesi amacıyla tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Zemin uygulamalarında da kullanılabilmektedir.

Rebonded Bondeks Süngerpan

Rebonded Bondeks Ses Yalıtım Süngeri

Rebonded Bondeks Süngerpan fiyatları m2 olarak hesap edilir. Yoğunluk ve kalınlık farklılıklarına göre fiyatı değişir. Poliüretan süngerlerden elde edilir.  Ses geçirmeyen ve sesi sönümleyici özellikte bir malzemedir. Ses geçişlerinin kayba uğratılmasında başarılı yalıtım çözümleri sunar. Hava geçirgenliği sağlar. Bondeks süngerpan ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir. Bariyerli bondeks sünger yüksek frekanslı sesleri dahi izole edebilmektedir.

Rebonded Bondeks Süngerpan Uygulama

Bondeks süngerpan ses izolatörü ve darbe emici malzeme olarak uygulanmaktadır. Birinci sınıf sünger parçacıklarından elde edilmiş kırpıntıların sıkıştırılması sonucu üretimi sağlanır. Rebonded bondeks süngerpan yüksek yoğunluğa sahiptir. Güçlü düzeydeki ses frekansları izole işlemi için kullanılabilecek en iyi ses yalıtım malzemeleri arasındadır.

Rebonded Bondeks Sünger Uygulama

Rebonded bondeks ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Bondeks sünger süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Rebonded Bondeks Sünger Özellikleri

  • Yoğunlukları : 100 DNS – 120 DNS – 150 DNS
  • Plaka Boyutu : 100 cm x 100 cm
  • Kalınlıkları : 10 mm – 20 mm – 30 mm – 50 mm
  • Kendinden Yapışkanlı : Opsiyonel, İsteğe Göre Fiyat Değişir.
  • Minimum Siparis Adeti : 1 Paket = 10 m2

Rebonded Bondeks Süngerpan Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir