Masa Seperatörü

Akustik Masa Bölücü Seperatör

Masa Seperatörü Yüzeyinde akustik kumaş ve yapısında cam yünü barındıran akustik özellikte masa bölücü seperasyon panelidir. Masalar arası bölümü ve ayrımını sağlamaktadır. Ses karmaşasının önüne geçmek için kullanılmaktadır. Seperasyon paneli çağrı merkezi gibi vb. mekanlarda konuşma seslerinin oluşturduğu karışıklık sorununu gidermek için kullanılmaktadır. Masa seperatörünü istediğiniz boyutlarda ve renklerde temin edebilirsiniz.

Masa Seperatörü

Ses karmaşasının giderilmesinin yanında masa seperatörü renk çeşitleri ve tasarımı sayesinde ortama dekoratif ve güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Masa seperasyon paneli genel olarak çağrı merkezleri, ofis, iş yerleri gibi vb. mekanlarda kullanılan akustik bir üründür. Çalışan sayısı fazla olan ortamlarda ses karışıklığı çalışanları olumsuz etkileyebilir. Bu durumun oluşmaması için çalışanların masalarında seperatör kullanabilirsiniz.

Masa Seperatörü Uygulama

Masa seperatörü kalınlıkları 20 mm ve 40 mm dir. Dilediğiniz renklerde ve istediğiniz boyutlarda sipariş verebilirsiniz. Uygulama çalışmasını profesyonel ve tecrübeli teknik ekibimize yaptırabilirsiniz. Mekanlarınıza uygun renklerde tercih edeceğiniz seperasyon paneli ile ortamda uyumlu bir görünüm ve şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Konuşma sesleri dolayısıyla ortamda oluşan ses karışıklığı, yankılanma gibi sorunlar ortadan kaldırılır.

Masa Seperatörü Fiyatı

Masa seperasyon paneli birinci sınıf kaliteye sahip olan malzemelerden üretilmektedir. Yapısında özel cam yünü bulunmaktadır. Yoğunluğu 95 kg / m3 tür. Renk seçenekleri oldukça geniştir. Yangın dayanımı mevcuttur. Sıcaklığa karşı dirençli bir malzemedir. Yüzeyinde mevcut olan akustik kumaş uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür ve rengi solmamaktadır. Uygulaması masalarım istedildiği bölümüne monte edilmesiyle gerçekleştirilmektedir.

Masa Seperasyon Paneli

Akustik Kumaş Renklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Masa Seperatörü Özellikleri

  • Kalınlıklar : 20 mm – 40 mm
  • Yoğunluk 95 kg / m3
  • Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 Standartlarına Göre B s2 d0 Sınıfı
  • NRC Değeri = 0,90 – 0,95
  • Kendar Detayı = Alüminyum Profil / Güçlendirilmiş

Masa Seperatörü Fiyatları

YOĞUNLUK 20 mm 40 mm
95 kg/m3 300 TL + KDV 350 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri