Kumaş Kaplı Panel

Akustik Kumaş Kaplı Ses Düzenleme Paneli

Kumaş Kaplı Panel Yüzeyinde akustik kumaş bulanan ses düzenleyici ve yankı giderici panellerdir. Kumaş kaplı panel, akustik yalıtımlı olmayan ortamlarda ses yansıması nedeniyle oluşan ses bozulmalarını gidermek amaçlı tavan ve duvarlarda uygulanan renkli ve dekoratif paneldir. Bozulma nedeniyle sesler net algılanmaz. Bu seslerin kaliteli ve net bir şekilde algılanması için ortamda akustik yalıtım uygulaması yapılmalıdır. Kumaş kaplı paneller ile yankı yalıtımı ve ses düzenleme uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş kaplı panel ses sönümleyeci özellikte akustik bir üründür. Farklı boyutlarda, çeşitli modellerde ve istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Tasarımı ve renkleri ile her ortama uyum sağlayabilen ve dekoratiflik kazandıran akustik panellerdir. Kumaş kaplı akustik panelleri dilediğiniz renklerde mekanlarınıza uygun bir biçimde temin edebilirsiniz. Bu kumaş paneller sayesinde hem ses sorunlarını giderip hemde mekanda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Panel Uygulama

Kumaş kaplı akustik paneller özel bir yapıdadır. Yapısında cam yünü bulunmaktadır. Farklı boyutlarda ve alternatif kalınlıklarda üretilebilmektedir. Yankılanma, çınlama gibi vb. ses bozulmalarına çözüm olarak kullanılabilir. Bu panellerin dış yüzeyinde akustik kumaş mevcuttur. Akustik kumaşlar her türlü renkte üretilebilen bir malzeme olduğu için panellerde istediğiniz renklerde sipariş verebilirsiniz.

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Dekoratif özellikteki kumaş kaplı akustik panel gürültüleri emer ve sesleri yutar. Bu özellikleri sayesinde ses problemleri çözüme kavuşturulur. Yüzeyinde bulunan akustik kumaş dayanıklı bir hale getirilmiştir. Renkleri solmamaktadır. Kumaş kaplı dekoratif paneller ile mekanlarınızda farklı ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Panel Fiyatı

Kumaş kaplı akustik ve dekoratif ses düzenleyici paneller uygulama çalışması yapıştırılarak tavan ve duvar bölgelerinde kullanılmaktadır. Yapıştırma işleminde özel solid bazlı yapıştırıcısı kullanılır. Bu yapıştırıcı özel olarak üretilen güçlü bir yapıştırıcıdır ve malzemeye zarar vermeden sağlam bir şekilde uygulanır. Yapıştırıcı bir rulo yardımıyla sürülür. Daha sonra kumaş paneller yapıştırılır.
Akustik Kumaş Renklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Panel Özellikleri

  • Cam Yünü Levha
  • Boyutları 100 x 100 cm
  • Kalınlıkları : 20 mm – 40 mm
  • Yoğunluk : 95 kg / m3
  • Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 Standartlarına Göre B s2 d0 Sınıfı
  • NRC Değeri : 0,90 – 0,95
  • Kenar Detayı : Kanallı ve Güçlendirilmiş
  • Renk : Her renkte elde edilebilir

Kumaş Kaplı Panel Fiyatları

YOĞUNLUK 20 mm 40 mm
95 kg/m3 90 TL + KDV 115 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri