Kesik Piramit Sünger

Kesik Piramit Sünger

Kesik Piramit Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Kesik Piramit Sünger Poliüretan köpükten elde edilen akustik sünger çeşitlerindendir. Yankı yalıtımı sağlar.  Ses düzenleyici bir malzemedir. Yüzeyinde kesik piramit deseni bulunmaktadır . Diğer akustik süngerlerde olduğu gibi kesik piramit formlu süngerde de açık gözenekler vardır. Kesik piramit sünger yüzeyinde bulunan gözenekler sayesinde sesleri emer.  Yüzey kısmına çarpan ses frekanslarını gözeneklere hapseder ve bu sayede ses yalıtım performansı sergiler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit formundaki poliüretan köpük akustik sorunların giderilmesini sağlar. Ses yutum değerleri ve ses yalıtım yeteneği yüksektir. Yankılanma gibi ses sorunlarının mekanlarda oluşmasına olanak sağlamaz. Seslerin bozulmalardan etkilenmemesi sağlar. Kesik piramit akustik ses yalıtım süngeri ses yalıtımı sağlayan ve akustik düzeni kontrol eden dekoratif görünümlü bir malzemedir.

Kesik Piramit Sünger Uygulama

Kesik piramit akustik ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir.

Kesik Piramit Sünger Fiyatı

Müzik odası, ev sinema odası, ofis, çağrı merkezi, enstrüman – çalgı odası, ses kayıt odası, piyano odası, stüdyo, bateri odası, akustik oda, düğün salonu, akustik kabin, konser salonu, atış poligonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Kesik Piramit Sünger Özellikleri

  • Yoğunluk : 50 DNS
  • Boyutları : 50 cm x 50 cm
  • Kalınlık : 40 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Renk : Siyah
  • Poliüretan

Kesik Piramit Sünger Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir