Dörtgen Piramit Panel

Dörtgen Piramit Panel

Dörtgen Piramit Panel

Dörtgen Piramit Panel Akustik özellikteki poliüretan süngerlere alternatif olarak üretilen dekoratif üründür. Piramit şeklinde panel halinde üretilmektedir. Seslerin absorbe edilmesi ve sönümlenmesi amacıyla tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Dörtgen piramit panel üretim rengi siyahtır. Mekanlarda oluşan yankı sorununu giderir. Ses karmaşası ve eko gibi ses problemlerinin giderilmesi amacıyla kullanılan dekoratif akustik ses yalıtım süngeridir.

Dörtgen Piramit Panel

Akustik mekanlarda ses sorunları problem oluşturmaktadır. Bu problemler sebebiyle sesler bozularak olumsuz etkilenir. Özellikler stüdyo, ses kayıt odası gibi vb. profesyonel mekanlar için ortam akustiği çok önemlidir. Bu mekanlarda profesyonel çalışmalar ve hatasız işler üretebilmek için ortam içindeki sesleri kalite düzeyi yüksek olmalıdır. Ayrıca sesler bozulmadan iletilmelidir. Akustik piramit panel ile mekan akustiklerini istenilen seviyede tutabilirsiniz.

Dörtgen Piramit Panel Uygulama

Dörtgen piramit panel dekoratif bir üründür. Mekanlara güzel bir görünüm kazandırır. Dörtgen piramit panel uygulaması duvar yada tavanlara yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada kullanılmak üzere özel solid bazlı yapıştırıcı üretilmektedir. Bu yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye bir rulo yardımıyla sürülür. Daha sonra sünger yapıştırılır. Yoğunluğu 26 dansite, boyutları 30 x 30 x 10, 20 x 20 x 15 ve 20 x 20 x 10 dur.

Dörtgen Piramit Panel Özellikleri

  • Poliüretan
  • Yoğunluk : 26 DNS
  • Boyutları : 30 x 30 x 10 cm – 20 x 20 x 15 cm – 20 x 20 x 10 cm

Dörtgen Piramit Panel Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir