Beyaz Melamin Sünger

Beyaz Melamin Sünger

Beyaz Melamin Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Beyaz Melamin Sünger Ses yalıtım ve ses düzenleme çalışmalarında kullanılmak üzere melamin köpükten üretilen ve akustik sünger çeşitleri arasında yer alan beyaz renkteki süngerdir. Yüzeyi desenli yada düz olarak elde edilmektedir. Desenleri labirent, special ve yumurta formlarında imal edilir. Beyaz renkteki melamin süngerler dekoratif bir görünüme sahiptir. Beyaz renkteki melamin basotect süngerler istek üzerine farklı şekillerde üretilip elde edilebilir.

Beyaz Melamin Sünger

Basotect melamin sünger yankı giderici özelliktedir. Yankı yalıtımı sağlar. Ses absorbe edici bir süngerdir. Ses sorunlarının karşılaşıldığı ortamlarda, sorunların giderilmesi için yapıştırma işlemi ile tavan ve duvarlara kaplanmaktadır. Ses geçişlerinin minimum seviyede tutulmasını sağlar. Ağır kurşun ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir. Bariyerli basotect melamin sünger ses yalıtım performansı mükemmel düzeydedir.

Beyaz Melamin Sünger Uygulama

Melamin sünger özel yapısı sayesinde bakteri üretmez. Ses yutum değerleri ve akustik yeteneği ile ses problemlerinin oluşmasını önler. Beyaz renkteki melamin sünger uygulandığı ortamda dekoratif bir görünüm kazandırır. Antibakteriyel özelliğini taşıması sebebiyle hastane gibi hassas ortamlarda rahatlıkla uygulanabilir.

Beyaz Melamin Sünger Fiyatı

Beyaz basotect melamin ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Melamin süngeri süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Melamin Ses Yalıtım Süngeri

Beyaz Melamin Sünger Özellikleri

  • Melamin Köpük
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar : 10 mm – 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : > %90
  • Renk : Beyaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir