Basotect Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger

Akustik Basotect Melamin Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Yumurta Sünger Melamin köpükten üretilen yüzey formlu sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Yüzeyinde yumurtaya benzer şekillerde desenler bulunmaktadır. Ses düzenleme ve ses izolasyonu uygulama işlemlerinde kullanılan akustik yeteneğine sahip olan ses yalıtım süngeridir. Basotect yumurta sünger iki farklı renkte elde edilir. Bu renkler gri ve beyazdır. Ortamlarda güzel bir görünüm oluşturan bu ürün ses sorunlarını gidermektedir.

Basotect Yumurta Sünger

Basotect yumurta sünger ses absorbe edici özellikte akustik bir süngerdir. Yankı giderici bir üründür. Seslerin kalitesinin bozulmasına müsade etmez. Ses karmaşası ve eko gibi ses bozulmalarının oluşmasını engeller. Bir noktada oluşan seslerin başka bir noktaya ulaşmasına izin vermez. Güçlü ses dalgalarında tek başına yeterli performans sağlayamaz. Bu durumda bariyerli modeli kullanılır.

Basotect Yumurta Sünger Fiyatı

Basotect yumurta sünger özel olarak melamin köpükten üretilmektedir. Hammaddesi melamin olduğu için bakteri üretmez. Yüksek ses yutum değerlerine sahiptir. Akustik yalıtım yeteneği ile ses sorunlarını giderir. Basotect yumurta sünger kullnıldığı mekanda dekoratif bir görünüm oluşturur. Antibakteriyel özellikte olması sebebiyle okul, hastane gibi vb. hassas mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Basotect Yumurta Sünger Uygulama

Basotect yumurta sünger  uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Melamin süngeri süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Basotect Yumurta Sünger Uygulama Şekli

Basotect Yumurta Sünger Özellikleri

  • Melamin Köpük
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar :  20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : > %90
  • Renk : Beyaz – Gri

Basotect Yumurta Sünger Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir