Basotect Special Sünger

Akustik Basotect Melamin Special Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Special Sünger Melamin maddesinden imal edilen yüzey formlu akustik sünger çeşitleri arasındadır. Yüzeyinde special desen şekilleri varıdır. Sesleri düzenler ve kalitesini kaybetmeden anlaşılmasını sağlar.  Ses izolasyonu uygulama çalışmasında kullanılmak üzere üretilen ve akustik becerisi yüksek olan ses yalıtım süngeridir. Basotect special sünger 2 farklı renkte üretilir. Bu renkler gri ve beyazdır.

Basotect Special Sünger

Basotect special sünger sesleri absorbe eden akustik bir melamin köpüktür. Yankı oluşmasına müsade etmez. Seslerin kalite düzeylerinin yüksek kalmasın sağlar. Ses karmaşasını engeller. Çınlama, yankılanma gibi ses sorunlarını giderir. Bir ortamda oluşan seslerin başka bir ortama ulaşmasına engel olur. Ses dalgalarının şiddetli olduğu mekanlarda tek başına yeterli ses yalıtımı sağlayamaz. Bariyerli basotect special sünger kullanıldığında güçlü sesleri dahi izole edebilirsiniz.

Basotect Special Sünger Fiyatı

Basotect special sünger melamin köpükten üretilen sünger çeşitlerindendir. Melamin köpükten üretilen süngerler bakteri üretmez. Ses yutum performansları yüksektir. Akustik yalıtım yeteneği ile ses sorunlarını giderir. Basotect yumurta sünger kullanıldığı mekanda dekoratif bir görünüm oluşturur. Antibakteriyel özellikte olması sebebiyle okul, hastane gibi vb. hassas mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Basotect Special Sünger Uygulama

Basotect special sünger  uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Melamin süngeri süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Akustik Sünger

Basotect Special Sünger Özellikleri

  • Melamin Köpük
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar :  20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : > %90
  • Renk : Beyaz – Gri

Basotect Special Sünger Fiyatları

YOĞUNLUK Kalınlık m2 Fiyatı(Beyaz) m2 Fiyatı(Gri)
8 – 11 kg/m3 20 mm 24 TL + KDV 19 TL + KDV
8 – 11 kg/m3 30 mm 31 TL + KDV 23 TL + KDV
8 – 11 kg/m3 40 mm 37 TL + KDV 28 TL + KDV
8 – 11 kg/m3 50 mm 44 TL + KDV 33 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri