Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Melamin Sünger Melamin köpükten farklı formlarda, farklı kalınlıklarda, gri ve beyaz renklerde üretilen akustik özellikte bir ses yalıtım süngeridir. Basotect melamin sünger yüzeyi düz yada desenli olarak elde edilebilmektedir. Üretim rengi standart olarak gri yada beyaz olan basotect melamin, sipariş üzerine farklı renklerde üretilebilmektedir. Ortamlarda akustiği kontrol altına almak için duvar ve tavanlarda kullanılmaktadır. Seslerin olunsuz etkilerden etkilenip bozulmamasını sağlamaktadır.

Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin sünger sesi absorbe etmektedir. Yoğunluğu düşük olmasına rağmen ses yalıtım yeteneği yüksektir. Yankılanma, çınlama gibi mekanlarda oluşan ses sorunlarını ortadan kaldırır. Kaliteli ses duyumu sağlar. Bakteri üretmez. Yanmazlık yeteneği bulunmaktadır. Basotect melamine ateş temas ederse erimez ve damlacık oluşturmaz. Profesyonel çalışmaların yapıldığı mekanlarda akustik ve ses giriş çıkışlarının kontrolü önemlidir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için basotect melamin kullanabilirsiniz.

Basotect Melamin Sünger Uygulama

Mekanlarınıza uygun modelde basotect süngeri seçebilirsiniz. Seslerin şiddetine göre malzeme kalınlığı doğru seçilmelidir. Ses yalıtımında basotect melamin sünger tek başına iyi bir izolasyon sağlayamaz. Şiddetli sesler için bariyerli basotect melamin kullanılmaktadır. Sesleri ortamlar arası geçişlerini en aza indirebilmek için doğru malzeme seçimi önemlidir. İyi bir uygulama çalışması ile istenilen oranda sesler kesilebilir. Akustik problemler çözülür.

Basotect Melamin Sünger Fiyatı

Basotect melamin sünger alternatif kalınlıklar sunulmaktadır. Bu kalınlıklar 10 mm – 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm dir. Melamin sünger  uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Melamin süngeri süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Basotect Melamin Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Melamin Köpük
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar :  20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : > %90
  • Renk : Beyaz – Gri
Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri