Basotect Labirent Sünger

Akustik Basotect Melamin Special Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Labirent Sünger Melamin köpükten üretilen yüzeyi labirent deseninde elde edilen akustik ses yalıtım süngeridir. Renk seçenekleri beyaz ve gridir. Antibakteriyel özelliğini taşımaktadır. Ses sorunları oluşan ortamlarda tavan ve duvarlara yapıştırılarak kaplanır ve bu sorunların bir daha oluşmamasını sağlar. Ses absorbe edici özelliktedir. Ses yalıtım performansı sağlayan akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir.

Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent sünger yankı yalıtımı sağlar. Ses problemlerinin giderilmesi gereken mekanlarda basotect labirent sünger uygulanabilir. Ses karmaşasının önüne geçerek seslerin daha anlaşılır hale getirilmesini sağlar. Profesyonel mekanlarda ufak ses bozulmaları bile çalışmaların tekrarlanmasını gerektirebilir. Bu ses bozulmalarının oluşumuna önlem olarak basotect labirent süngeri kullanabilirsiniz.

Basotect Labirent Sünger Fiyatı

Basotect labirent sünger melamin sünger yüzey form çeşitlerinden bir tanesidir. Melamin köpükten üretilmiş olan diğer akustik süngerler ile aynı teknik özellikleri ve ses yalıtım performansını taşımaktadır. Desen olarak alternatif sunmak amacıyla üretilmektedir. Sizde basotect labirent süngeri mekanınıza kaplatmak  istiyorsanız bize ulaşarak profesyonel ve tecrübeli ekibimize uygulama çalışması yaptırabilirsiniz.

Basotect Labirent Sünger Uygulama

Basotect labirent sünger uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Melamin süngeri süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Basotect Melamin Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Labirent Sünger Özellikleri

  • Melamin Köpük
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar :  20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : > %90
  • Renk : Beyaz – Gri

Basotect Labirent Sünger Fiyatları

YOĞUNLUK Kalınlık m2 Fiyatı(Beyaz) m2 Fiyatı(Gri)
8 – 11 kg/m3 20 mm 24 TL + KDV 19 TL + KDV
8 – 11 kg/m3 30 mm 31 TL + KDV 23 TL + KDV
8 – 11 kg/m3 40 mm 37 TL + KDV 28 TL + KDV
8 – 11 kg/m3 50 mm 44 TL + KDV 33 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri