Basotect Düz Sünger

Basotect Düz Sünger

Akustik Basotect Melamin Düz Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Düz Sünger Melamin köpükten üretilen basotect sünger çeşitleri arasında yer almaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere yüzeyi düzdür. Diğer melamin basotect süngerlerde olduğu gibi renk alternatifleri gri ve beyazdır. Özel istek üzerine farklı renklerde üretimi sağlanabilir. Basotect düz sünger melamin köpükten elde edildiği için bakteri üretmez. Seslerin yoğun olduğu ve ses sorunların sık yaşandığı ortamlarda basotect düz sünger tavan ve duvarlara yapıştırılır ve bu sorunlar meydana gelmez.

Basotect Düz Sünger

Basotect düz sünger diğer akustik süngerler gibi yankı giderici bir üründür. Ses karmaşasını engelleyen akustik yeteneği olan ses yalıtım sünger çeşitlerindendir. Anlaşılabilir bir şekilde ses duyumu sağlamak ve seslerin kalitesini kaybetmemesi amacıyla uygulanmaktadır. Stüdyo, ses kayıt odası gibi vb. profesyonel alanlarda seslerin kalite düzeyi önemlidir. Ufak hataların oluşması sonucu çalışmaların baştan yapılması gerekebilir. Bu nedenle profesyonel bir akustik mekan oluşturabilmek için ses yalıtım uygulaması önemlidir.

Basotect Düz Sünger Fiyatı

Basotect düz sünger, yüzeyi düz gri yada beyaz renklerde elde edilmektedir. Farklı kalınlıklarda üretilmektedir. Kalınlık alternatifleri 10 mm – 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm dir. Yanmazlık özelliği mevcuttur. Melamin köpükten üretildiği için kimyasal madde içermez. Antibakteriyel özellikte akustik bir ses yalıtım süngeridir. Ses sönümleme derecesi ve akustik yeteneği yüksektir. Kalite standartlarına uygundur.

Basotect Düz Sünger Uygulama

Basotect düz sünger  uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Melamin süngeri süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Basotect Melamin Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Düz Sünger Özellikleri

  • Melamin Köpük
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar :  20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : > %90
  • Renk : Beyaz – Gri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir