Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli Bondeks Sünger Orta kısmında ses bariyeri koyularak oluşturulmaktadır. Sıkıştırılmış yüksek yoğunluktaki bondeks süngerin arasına yine yüksek yoğunluktaki ses bariyeri koyularak bariyerli bondeks sünger elde edilir. Böyle bir malzeme ile ses izolasyonu yapıldığında ses geçişleri yüksek oranda kayba uğratılmış olur. Bariyerli bondeks sünger şiddetli gürültüler dahi ortamlar arası geçişlerde minimuma indirilir.

Bariyerli Bondeks Sünger

Bondeks süngerpan ses kesici özelliktedir. Epdm ses bariyeride ses kesici malzemeler arasındadır. Bu iki malzemenin birleşiminden oluşan bariyerli bondeks süngerin ses yalıtım performansı mükemmel derecededir. Tavan ve duvar ses yalıtım uygulama çalışmalarında kullanılmak üzere üretilir. Her mekanda kullanılabilmektedir. Fiyatı m2 hesabı olarak belirlenir. Yoğunluk ve kalınlık çeşitlerine göre fiyatı değişkenlik göstermektedir.

Bariyerli Bondeks Sünger Uygulama

Bariyerli bondeks ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Bariyerli bondeks sünger süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Bariyerli Bondex Sünger Fiyatı

Bariyerli Bondeks Sünger Özellikleri

  • Yoğunluk : Sünger 100 – 180 DNS / Bariyer 1000 DNS
  • Ses Yutumu : % 80 – % 90
  • Plaka Boyutu : 100 cm x 100 cm
  • Kalınlık : 70 mm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2

Bariyerli Bondeks Sünger Fiyatı

Kalınlık m2 Fiyatı
30 mm + bariyer + 40 mm = 70 mm 80 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri