Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli Akustik Sünger Akustik süngerler yankı yalıtımı ve akustik düzenin sağlanmasını sağlayan malzemelerdir. Ses yalıtımında tek başlarına yetersiz kaldığıdan dolayı ses bariyeri ile birlikte kullanılmaktadır. Bariyerli akustik sünger iki akustik süngerin arasına epdm ağı ses bariyeri koyularak oluşturulur. Böylece mekanlarda hem ses giriş çıkışlarının engellenmesini sağlar hem de ortam akustiğini düzenler. Böylece seslerin bozulmasına engel olur.

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli akustik sünger 80 dansite yoğunluktadır. Boyutları 100 cm x 100 cm dir. Fiyatı m2 olarak belirlenmektedir. Yüzey ön bölgesinde mevcut olan akustik sünger farklı formlarda temin edilebilir. Düz yada desenli olarak elde edilebilir. Desenlileri labirent, yumurta, special ve piramit formlarda üretilmektedir. Yankı yalımı sağlar. Ses geçişlerini minimuma indirir.

Bariyerli Akustik Sünger Uygulama

Bariyerli akustik ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Bariyerli akustik  sünger süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Bariyerli Akustik Sünger Fiyatı

Bariyerli Akustik Sünger Özellikleri

  • Yanmazlık : Var
  • Plaka Boyutu : 100 cm x 100 cm
  • Kalınlık : 20 mm : 70 mm
  • Yoğunluk : 80 DNS
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2

Bariyerli Akustik Sünger Fiyatı

Kalınlık m2 Fiyatı
10 mm + 10 mm = 20 mm 60 TL + KDV
30 mm + 40 mm = 70 mm 80 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri