Bariyerli Akustik Bondeks

Bariyerli Akustik Bondeks Akustik Ses Yalıtım Malzemesi

Bariyerli Akustik Bondeks Akustik mekanlar için hem ses yalıtımı sağlamak hemde ses sorunlarını gidermek amacıyla kullanılmaktadır. Bariyerli akustik bondeks yankı yalıtımı ve ses izolasyonu sağlayabilecek özellikte malzemelerin birleştirilmesinden oluşturulmaktadır. Yüzeyde görünen ön kısımda akustik sünger bulunmaktadır. Alt bölgede bondeks sünger mevcuttur. İkisininde orta bölümünde epdm ses bariyeri yer almaktadır.

Bariyerli Akustik Bondeks

Böyle bir malzeme ile ses izolasyonu sağlanır. Ses bozulmalarının oluşumu engellenir. Mekanlar arası ses giriş ve çıkışlarına müsade etmez. Yüksek oranda ses yalıtımı sağlar. Yankılanma gibi problemler ortadan kalkar. Seslerin bozulmadan kalitesini kaybetmeden anlaşılması sağlanır. Bariyerli akustik bondeks sünger mekanlarda tavan ve duvar kısımlarında uygulanmaktadır. Ses yalıtım performansı yüksektir.

Bariyerli Akustik Bondeks Uygulama

Yüzey kısmına bulunan akustik sünger istenilen formda monte edilebilir. Yüzey şekilleri düz, yumurta, labirent, special ve piramit olan akustik süngerler bariyerli bondeksin üst kısmında kullanılabilir. Mekanlarda ses yalıtımı ve akustik düzen yanında dekoratif bir görünüm oluşturulabilir.

Bariyerli Akustik Bondeks Fiyatı

Bariyerli akustik bondeks ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Bariyerli akustik  bondeks sünger süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Bariyerli Akustik Bondeks Özellikleri

  • Yanmazlık : Var
  • Plaka Boyutu : 100 cm x 100 cm
  • Kalınlıklar : 20 mm – 70 mm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2

Bariyerli Akustik Bondeks Fiyatı

Kalınlık m2 Fiyatı
40 mm + bariyer + 20 mm = 60 mm 75 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri