Akustik Zigzag Sünger

Akustik Zigzag Sünger

Akustik Zigzag Sünger

Akustik Zigzag Sünger poliüretan maddesinden üretilen akustik süngerler sınıfına girmektedir. Diğer akustik süngerlere alternatif seçenek olarak dekoratif amaçlı üretilmektedir. Sesleri absorbe eden akustik bir süngerdir. Ses sönümleyici özelliktedir. Seslerin yüksek kalitede kalmasını ve bozulmamasını sağlar. Akustik zigzag sünger tavan ve duvarlarda yapıştırılarak kullanılmaktadır. Zigzag şeklinde ve dörtgen panel halinde üretilmektedir.

Akustik Zigzag Sünger

Zigzag sünger yankı engelleyici bir üründür. Ses karmaşasının oluşmasına imkan vermez. Sesleri düzenler ve yüksek kalitede kalmasını sağlar. Profesyonel alanlarda yapılan çalışmaların kaliteli oluşturulması için akustik önemlidir. Hatasız ve kaliteli işler ortaya çıkabilmesi için sesler bozulmadan iletilmelidir. Zigzag sünger duvar ve tavanlara uygulanarak ses sorunlarını giderir ve kaliteli ses duyumu sağlar.

Akustik Zigzag Sünger Fiyatı

Zigzag sünger uygulandığı mekana şık bir görünüm kazandıran dekoratif bir paneldir. Ugulama çalışması duvar yada tavanlara yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada kullanılmak üzere özel solid bazlı yapıştırıcı üretilmektedir. Bu yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye bir rulo yardımıyla sürülür. Daha sonra sünger yapıştırılır. Yoğunluğu 26 dansitedir.

Akustik Zigzag Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Yoğunluk : 26 DNS
  • Boyutları : 30 x 30 x 3 cm – 30 x 30 x 4 cm – 50 x  50 x 3 cm – 50 x 50 x 4 cm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir