Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Yumurta Sünger ses problemlerini çözümleyen, mekanlarda akustiği kontrol altına alan, ve yüzeyi yumurta kutusu şeklinde olan akustik bir ses yalıtım süngeridir.Akustik yumurta süngerin yapısı esnektir ve çok hafif bir malzemedir. Özel solüsyonlar ile yanmazlık özelliği kazandırılmaktadır. Ateşe maruz kalırsa alevlerin ilerlemesine engel olmaktadır. Akustik ses problemlerinin çözümü amacıyla uygulanmaktadır. Yumurta süngerin epdm ses  bariyeri ile iki kat daha fazla akustik ortam oluşturmada yardımcı olacaktır. Yüksek frekanslı ses problem sorunu bariyerli modeli sayesinde giderilmektedir.

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta süngerin şekli ve içeriğinde yer alan malzemeler nedeniyle ses yalıtımında istenilen performansı sunmaktadır. Yumurta kutusuna benzerliği nedeniyle yumurta sünger olarak adlandırılan ses yalıtım malzemesi, 30-40-50 mm kalınlıklarında üretiliyor. Yumurta süngerlerin çeşitleri arasında bariyerli modeller de yer almaktadır. Böylece güçlü sesin mevcut olduğu yerlerde yüksek performans sağlayabilmektedir.

Akustik Yumurta Sünger Fiyatı

Akustik Yumurta Sünger in en önemli özelliklerinden bir tanesi de ses yutmadır sesin dengeli bir biçimde emilmesini sağlar. Ayrıca yumurta sünger küf tutmaz, yanmaz, nemden etkilenmez.Antibakteriyel bir ses yalıtım süngeridir.

Akustik Yumurta Sünger Uygulama

Poliüretan yumurta akustik ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir. Yumurta akustik süngeri süreden tasarruf etmek ve kolayca uygulanabilmesi için kendinden yapışkanlı olarak tedarik edebilirsiniz.

Akustik Sünger

Akustik Yumurta Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.
Akustik Yumurta Sünger Paket Miktarı : Yumurta süngerler 100 x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.
Akustik Yumurta Sünger Renkleri :
Siyah ( koyu antrasit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
Akustik Yumurta Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.
Akustik Yumurta Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası
Akustik Yumurta Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur. Yanmaz yumurta sünger bölümüne bakınız.
Akustik Yumurta Sünger Yoğunluk : 30 Kg / M³

Akustik Yumurta Sünger Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir