Akustik Sünger

Akustik Süngerler

Akustik sünger, yüzey ön tarafında görünen kısmında açık gözenekleri olan ses izolasyonu ve akustik yalıtım sağlayan farklı formlarda elde edilebilen yanmaz  özellikte ses yalıtım süngeridir. Poliüretan yada melamin köpük maddelerinden üretilen akustik süngerler yanmazlık özelliği kazandırılmış ürünlerdir. Yankı yalıtımı, ses izolasyonu sağlanması ve ses düzeninin istenilen seviyede tutulması amacıyla kullanılan akustik süngerler ses absorbe edici malzemelerdir. Birinci sınıf kaliteye sahip ve avrupa standartlarına uygun olan akustik süngerler kalite belgeli  ürünlerdir. Akustik süngerler esnek ve hafif yapıda olduğu için kolay uygulanır ve uygun fiyatlı malzemlerdir.  Bu nedenle akustik sünger sık tercih edilmektedir. Stüdyo, müzik odaları gibi vb. profesyonel mekanlarda tek başına yankı giderici malzeme olarak kullanılır ve ses sorunlarını çözümler. Mekanlarda duvar ve tavanlara yapıştırılarak uygulanır.  Profesyonel çalışmaların yapıldığı ortamlarda seslerin kalite düzeyini yüksek tutar ve seslerin bozularak düşük kalitede olmasına imkan vermez. Akustik süngerlerin uzun süre kullanılabilmesi için özel solid bazlı yapıştırıcısını önermekteyiz. Akustik süngerler yıpranmaz, küf tutmaz ve nemden etkilenmez.

Akustik Süngerler

Akustik sünger farklı ölçülerde, kalınlık ve yoğunluklarda elde edilebilmektedir. Farkı formları mevcuttur. Ses sorunlarının giderilmesi gereken profesyonel mekanlarda duvar ve tavan bölgelerine kaplanmaktadır. Sesi absorbe edici özellikteki akustik süngerler, ses yalıtım performansı yüksektir. Akustik yeteneği olması nedeniyle seslerin olumsuz etkilerini giderir. Akustik özellikteki süngerler oldukça geniş bir kullanım alanı olan ses yalıtım ürünleridir.

Akustik Sünger Uygulama

Ses yutum oranları yüksek olan akustik süngerler ses sorunlarını çözümler. Akustik sünger fiyatları m2 hesabı belirlenmektedir. Deseni, yoğunluğu, kalınlığı ve ölçülerine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Akustik süngerler kendinden yapışkanlı olarak temin edilebilmektedir. Kendi yapıştırıcısı ile kullanılan ve iyi bir uygulama işlemi gerçekleştirilen akustik süngerler uzun süre kullanılabilmektedir. Akustik süngerler ile ilgili detaylı bilgi edinebilmek için bize danışabilirsiniz.

Akustik Sünger Fiyatları

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri