Akustik Special Sünger

Akustik Special Sünger

Akustik Special Ses Yalıtım Süngeri

Akustik süngerlerin bir çeşidi olan special sünger, özel olarak üretilmektedir. Malzemenin içeriği en yüksek standartlara göre üretilmiştir. Ham maddesinde ise ileri teknolojik ürünler kullanılmıştır. Akustik special sünger yapısında poliüretan malzeme bulundurmaktadır. Yüzde 70 ile 80 arasında ses yalıtımı yapmanızı sağlamaktadır. Yanmaz özellikte olması da önemli avantajlarından birisidir.

Akustik Special Sünger

Ses yankılanmasını engelleyen yankı ve gürültüleri yutan yüksek ses emilim değerine sahip yanmaz süngerlerdendir. Jenaratör makine dairesi gibi yüksek gürültülü mekanik sesleri sönümlemede etkili ses yalıtımı  malzemesidir.Diğer müzik sektöründe kullanılan akustik yumurta ve piramit süngerlerden iki kat daha fazla performansa sahip profesyonel bir akustik ses yalıtım süngeridir. Special formlu akustik sünger sesleri absorbe eden ve sönümleyen özellikte ses yalıtım süngeridir. Geniş kullanım alanına sahiptir. Akustik çözümleme sunar.
Kendinden Yapışkanlı Akustik Special Sünger

Akustik Special Sünger Fiyatı

Special Sünger, Alev Almaz Special Sünger ve Yanmaz Basotect Special Sünger Gibi Birçok Özellikte ve Yoğunlukta Üretilmektedir.Özelikle Jeneratör Makine Daireleri Ses Yalıtımları ve İzolasyonlarında İdeal profesyonel bir  yalıtım Süngeridir.Opsiyonel Olarak Kendinde Yapışkanlı ve kauçuk epdm ağır bariyerle yalıtımı güçlendirilmiş olarakta üretilmektedir.Ürünün İçine Yerleştirilen Epdm Ağır Ses Bariyeri Special Süngeri 3 Kat daha Etkili Kılıyor.

Akustik Special Sünger Uygulama

Birinci sınıf kaliteye sahip ses yalıtım malzemesi olan special sünger solid bazlı yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılmaktadır. Stüdyolar, radyo kanalları, televizyon kanalları, makine daireleri, toplantı salonları, tiyatroyla sinema salonları, konferans salonları gibi kalabalık insan gruplarının olduğu yerlerde ve kazan daireleri, asansörde tercih edilebilir. Special sünger neme karşı dayanıklı ve küflenme oluşumu yapmayan akustik sünger çeşitlerinden biridir.

Akustik Sünger

Akustik Special Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Boyutları : 100 cm x 100 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar : 40 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : – 5 °C -+ 100 °C
  • Ses İletkenlik : W / mK
  • Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 – 1,12

Akustik Special Sünger Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir