Akustik Paravan

Akustik Paravan Ara Bölücü Ses Yalıtım Paneli

Akustik Paravan Yapısında cam yünü levha bulunan, dışında görünen yüzeyinde akustik kumaş kaplanarak elde edilen ara bölücü ses yalım panelidir. Akustik paravan ortamda yankı oluşumuna ve ses karmaşasına önlem olarak kullanılır. Mekanlarda alanları dilediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz. Seslerin düzenlenmesini sağlamaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve renklerde sipariş verebilirsiniz.

Akustik Paravan

Akustik paravan genel olarak çağrı merkezi, açık ofis gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır. Çalışan sayısı çok olan iş yerlerinde insanların konuşma seslerinden dolayı mekanda ses karmaşası oluşur. Bu ses karmaşası çalışanların konsanter olmasını engeller. Bu nedenle akustik paravan kullanılabilir. Akustik paravanı dilediğiniz renklerde ve boyutlarda temin edebilirsiniz. Modeli ve renkleri ile mekanlarınıza uygum sağlar ve güzel bir görünüm oluşturur.

Akustik Paravan Uygulama

Konuşma seslerinin karmaşa oluşturmaması amacıyla alanları bölümlendirerek kullanılmaktadır. Yüzeyine çarpan sesleri emerek karmaşa oluşmasını önler. Daha sağlıklı ve huzurlu bir ortam oluşturur. Mekanlara dekoratiflik kazandırır. Mekanlarınıza uygun renklerde temin edip uygun bir şekilde dekore edebilirsiniz. Yüzey kısmında mevcut olan akustik kumaş sayesinde her renkte elde edilebilmektedir.

Akustik Paravan Fiyatı

Kalite bakımından birinci sınıftır. Yüzeyindeki kumaş dayanıklılaştırılmış bir malzemedir ve renkleri solmamaktadır. Yangına karşı özel önlem olarak ateşe karşı dayanıklı bir hale getirşilmiştir. Sıcaklığa karşı direnç gösterir. Ses karmaşasını, yankılanma ve çınlama gibi sorunları tamamen ortadan kaldırır. Şıklık ve farklılık katarak ortamda güzel görünüm elde edilir. Akustik paravan hakkında detaylı bilgi için bize danışabilirsiniz.

Akustik Ara Bölümlendirici Paravan

Paravan 40 mm kalınlıkta, 95 kg / m3 yoğunlukta ve istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Kenarları alüminyum profil ile güçlendirilmiştir. Parçaları birbirine monte edilir. Daha sonra kullanılacağı ortamda dilendiği gibi alanları bölümlendirir ve ses karmaşasını engeller.

Akustik Kumaş Renklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Akustik Paravan Özellikleri

  • Cam Yünü Levha
  • Kalınlık : 40 mm
  • Yoğunluk : 95 kg / m3
  • Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 Standartlarına Göre B s2 d0 Sınıfı
  • NRC Değeri : 0,80 – 0,85
  • Kenar Detayı : Alüminyum Profil / Güçlendirilmiş

Akustik Paravan Fiyatı

YOĞUNLUK 40 mm
95 kg/m3 220 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri