Akustik Paneller

Yankı Önleyici ve Dekoratif Akustik Ses Yalıtım Panelleri

Akustik Paneller Yankı önleyici, ses karmaşasını gideren ve sesleri düzenleyen akustik özellikte, renkli ve dekoratif malzemelerdir. Çeşitli akustik paneller bulunmaktadır. Mekanlarda daha rahat ve huzurlu bir yaşam oluşturabilmek ve dekoratiflik kazandırabilmek adına akustik kumaş panellerin yeri önemlidir. Akustik paneller farklı uygulamalarda kullanılmak üzere çeşitli kumaş kaplı renkli akustik paneller üretilmektedir. Yangına karşı dayanıklı malzemelerdir. Sıcaklığıa karşı dirençlidir. Geniş renk seçenekleri sunulmaktadır. Çok geniş kullanım alanları vardır.

Akustik kumaş paneller mekanlarınıza uygun boyutlarda, renklerde ve modelde temin edilebilmektedir. Mekanlarınızın dekorasyonuna uygun olarak elde edebilirsiniz. Ortama hoş bir görünüm kazandıran akustik özellikte panellerdir. Ses karmaşasını engeller. Yankı gibi sorunları çözümler. Daha huzurlu bir ortam oluşturur. Ses sorunlarının giderilmesinde kullanılabilecek renkli ve dekoratif malzemeler arasındadır.

Akustik Paneller

Masa seperatörü, paravan, kumaş kaplı panel, akustik baffle, yüzer tavan paneli akustik panel çeşitlerindendir. Seperatör masalar arası ayrım yaparak ses karmaşını önler ve masaların bölümlenmesini sağlar. Paravan alanları bölümlendirir ve ses karmaşasını engeller. Kumaş kaplı panel tavan ve duvarlada kullanılır ve sesleri düzenler. Akustik baffle ve yüzer tavan paneli tavanda kullanılan ve yankı engelleyici malzemeler olarak kullanılır.

Masa Seperatörü Akustik Panel

Akustik kumaş paneller eko, yankı, uğultu, çınlama gibi ses sorunlarının oluşmasına imkan vermez. Seslerin bozulmadan iletilmesine olanak sağlar. Kaliteli ses duyumu gerçekleştirir. Renk seçenekleri ve modelleri ile mekanlarda hoş bir görünüm oluşturur. Darbeye dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerdir. Yüzeylerinde akustik kumaş bulunmaktadır. Bu kumaş sayesinde akustik paneller istenilen renklerde temin edilebilmektedir. Akustik kumaş paneller yangın dayanımı UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfıdır. Farklı kalınlıklarda elde edilebilmektedir. Yüzeyinde bulunan kumaş dayanıklıdır ve rengi solmamaktadır. Akustik kumaş paneller yapısında cam yünü bulunmaktadır.

Akustik Paravan

Kumaş kaplı akustik kumaş paneller farklı uygulamalar ile kullanılmaktadır. Tavana asılarak kullanılan paneller özel aparatı sayesinde asılır. Tavan ve duvarlarda yapıştırılarak kullanılan akustik paneller bulunmaktadır. Bu yapıştırma işleminde solid bazlı yapıştırıcı bulunur. Seperatör ve paravan ise monte işlemi gerçekleştikten sonra kullanılacağı mekanda uygulanmaktadır.

Kumaş Kaplı Akustik Paneller

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri