Dekoratif Süngerler

Akustik Dekoratif Süngerler

Dekoratif Süngerler Mekanlarda ses sorunlarını çözümlemek için uygulanan akustik süngerler bunun yanında ortama güzel bir görünüm kazandırmak ve dekoratiflik sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Dekoratif süngerler çeşitli renklerde ve farklı desenlerde elde edilebilmektedir. Sesi absorbe etmek için tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Farklı desenleri ve renkleri ile her ortama uyum sağlarlar.

Dekoratif Süngerler

Akustik süngerler renkli olan modellirini mekanlarınıza uygun renklerde temin edebilirsiniz. Mekanlarınıza uygun yada beğendiğiniz formlardaki akustik dekoratif akustik süngerler ile ses problemlerini giderebilirsiniz. Dekoratif akustik süngerler seslerin karmaşadan etkilenmesine engel olur. Yankı yalıtımı sağlar. Seslerin kaynağından bozulmadan iletilmesini sağlar. Çınlama ve eko gibi sorunlar oluşmaz.

Dekoratif Süngerler Uygulama

Dekoratif  süngerler farklı boyutlarda, kalınlıklarda, renklerde ve formlarda üretilmektedir. Alternatif şekillerde dekoratif ürünler bulmak mümkündür. Çeşitli malzemelerin karışımıyla yada tek çeşit sünger ile mekanlarızda dekoratif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Hem dekor açısından hemde mekan akustiği anlamında piyasada bulunabilecek en iyi malzemelerdir. Dekoratif akustik süngerler nemden etkilenmez ve küf tutmaz.

Dekoratif Süngerler Fiyatı

Dekoratif görünümlü akustik süngerlerin uygulama çalışması yapıştırılarak yapılmaktadır. Bu yapıştırma uygulamasında kullanılmak üzere özel olarak yapıştırıcı üretilmektedir. Bu özel solid bazlı yapıştırıcı bir rulo yardımıyla süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonrasında sünger yapıştırılır. Kendinden yapışkanlı dekoratif süngerler bulmak mümkündür. Bu model ile kolayca uygulama yapılabilmektedir.

Akustik Dekoratif Süngerler

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri