Akustik Bass Trap

Akustik Bass Trap

Akustik Bass Trap Sünger

Akustik Bass Trap  Sünger çeşitleri arasındadır. Alçak frekanslı ses sorunlarını çözümlemede en iyi performansa sahip olan malzemeler arasında gösterilmektedir. Akustik sünger sınıfına giren diğer süngerler ile birlikte uygulanabilmektedir. Akustik bass trap, bass seslerinin düzenlenip kontrol altına alınmasını sağlar. Ses dalgalarının neden olduğu karmaşanın azalmasını sağlar ve mekanda rezonansı düzenler. Duvarların köşe bölgelerine kaçan seslerin kesilmesini sağlar.

Bass Trap Akustik Sünger

Akustik bass trap kendine özgü bir şekilde poliüretan köpükten elde edilen ses düzenleyici bir süngerdir. Duvarların köşe bölgelerinde kullanılır. Boyutları 30 cm x 30 cm x 70 cm ebatlarındadır. Üretim rengi siyah ve yoğunluğu 30 DNS dir. Bass seslerinin kesilmesini sağlar. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Mekanlarda duvar ve tavanların bitiştiği bölgelerde uygulanarak seslerin kontrol altına alınmasını sağlar.

Bass Trap Sünger Uygulama

Bass trap akustik ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir.

Bass Trap Sünger Fiyat

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev sinema odası, bateri odası, enstrüman – çalgı odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılan akustik özellikte bir ses yalıtım süngeridir.

Bass Trap Sünger Özellikleri

  • Yoğunluk : 30 DNS
  • Boyutları : 30 cm x 30 x cm x 70 cm
  • Poliüretan

Akustik Bass Trap Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir