Akustik Bass Küpü

Akustik Bass Küpü Sünger

Akustik Bass Küpü Poliüretan köpükten sihay renkte elde edilen bass küpü akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Bass seslerinin kesilmesini ve düzenlenmesini sağlar. Bass küpü sünger, bass kapanı akustik sünger olarak ta bilinmektedir. Düşük frekanslı sesler için idealdir. Yankı düzenleyici ve ses sorunlarını giderici özelliktedir. Diğer akustik süngerler ile birlikte kullanılabilmektedir. Duvarların köşe kısımlarına kaçan seslerin geçişine izin vermez.

Akustik Bass Küpü Sünger

Bass küpü akustik ses yalıtım süngerinin uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Bu çalışma için özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesinden sonra sünger yapıştırılır. Güçlü yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulama gerçekleştirilir.

Bass Küpü Uygulama

Stüdyo, müzik odası, piyano odası, bateri odası, enstrüman çalgı odası, ses kayıt odası, televizyon stüdyosu, sinema salonu, ev sinema odası, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Dekoratif Bass Küpleri

Mekanlarınıza uygun boyutlarda dekoratif bir şekilde kullanabileceğiniz modellerdir. Duvarların kesiştiği noktalarda seslerin bu bölgelere kaçmasına engel olmak amacıyla kullanılır.

Dekoratif Bass Küpü Sünger

Bass Küpü Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Yoğunluk : 30 DNS
  • Boyutları : 40 x 40 x 40 – 30  x 30 x 30 – 20 x 20 x 20 – 10 x 10 x 10
  • Yanmazlık : Var
  • Renk : Siyah

Akustik Bass Küpü Fiyatı

YOĞUNLUK Adet Fiyatı Boyutları
30 DNS 28,60 TL + KDV 40 x 40 x 40
30 DNS 13,80 TL + KDV 30 x 30 x 30
30 DNS 6,20 TL + KDV 20 x 20 x 20
30 DNS 3,40 TL + KDV 10 x 10 x 10

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri