Akustik Baffle

Akustik Baffle Tavan Sarkık Ses Yalıtım Paneli

Akustik Baffle Dış yüzeyinde akustik kumaş bulunan paneller arasındadır. Yapısında cam yünü bulunur. Yankı giderici bir paneldir. Ses yansımasının sebep olduğu ses bozukluklarının çözümlenmesi amacıyla tavan da kullanılan akustik özellikte paneldir. Farklı renklerde elde edilebilir. Model ve renkleri ile dekoratiflik kazandırır. Ses emici özelliktedir. Yankı gibi vb. ses bozulmaları, seslerin kalitesiz duyulmasını ve net algılanmamasına neden olur. Akustik baffle tavanlarda uygulanarak seslerin kaliteli ve net algılanmasını sağlar.

Akustik Baffle

Gürültünün yoğun olduğu mekanlarda ses karmaşasının önüne geçmek adına gürültü emici malzeme olarak kullanılmaktadır. Yankı yalıtımı sağlayan ses düzenleme panelidir. Sesleri sönümleyen akustik yetenekte tavan sarkık panelidir. Yüzeyinde mevcut olan akustik kumaş baffle nin renk kazanmasını ve akustik yeteneğini kazandırır. Tasarımı ve renkleri ile ortamlara uyum sıkıntısı yaşatmadan şık bir görünüm kazandırır.

Akustik Baffle Uygulama

Akustik baffle yapısında cam yünü, dış yüzeyine akustik kumaş bulanan bir üründür. Tavanlarda sarkık bir şekilde özel aparatıyla kullanılmaktadır. Farklı boyutlarda, çeşitli renklerde üretilebilmektedir. Kalınlık çeşitleri 20 mm ve 40 mm dir. Ses sorunlarının giderilmesinde mükemmel bir performans sergiler. Akustik baffle tavan panelini istediğiniz renklerde ve kalınlıkta sipariş verdikten sonra uygulama çalışmasını tecrübeli teknik ekibimize yaptırabilirsiniz.

Akustik Baffle Fiyatı

Baffle yankı önleyen, ses karmaşası gideren ve çınlama gibi ses bozulmalarını çözümleyen akustik yetenekte bir tavan panelidir. Gürültü emicidir ve ses yutumu sağlar. Ses sorunlarınının giderilmesinin yanında dekoratiflik kazandırmaktadır. Yüzey bölgesinde bulunan akustik kumaş dayanıklı bir malzemedir. Kumaşın renkleri solmamaktadır. Mekanlarınızda ses sorunlarını giderip farklı dekoratif bir görünüm elde edebilmek için baffle tavan paneli kullanabilirsiniz.

Akustik Baffle Tavan Paneli

Akustik baffle tavanda sarkık olarak uygulanmaktadır. Uygulamasında özel aparatı sayesinde tavana asılır. Uygulandığı ortamda ses sorunları ile karşılaşılmaz. Uzun ömürlü bir malzemedir. Sıcağa karşı dirençli ve ateşe karşı dayanıklıdır. Yoğunluğu 95 kg / m3 cam yünü levhadır. Fuar alanları, yemekhaneler, derslikler, büyük çağrı merkezleri, açık ofisler gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.
Akustik Kumaş Renklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Akustik Baffle Özellikleri

  • Cam Yünü Levha
  • Kalınlıkları : 20 mm – 40 mm
  • Yoğunluk : 95 kg / m3
  • Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 Standartlarına Göre B s2 d0 Sınıfı
  • NRC Değeri : 0,90 – 0,95

Akustik Baflle Fiyatları

YOĞUNLUK 20 mm 40 mm
95 kg/m3 200 TL + KDV 220 TL + KDV

Uygulamalarımızda Ve Malzeme Temin Sponsorlarımızın Firmaları ; akustik sünger - akustik piramit sünger - Yumurta Sünger - akustik sünger fiyatları - ses yalıtımı - ses yalıtım süngeri